Atribuită Cumpărare directă

ROTOPERCUTOR SDS-MAX, 1700 W, 19 J, SISTEM ANTIVIBRATII, LED SERVICE, TURATIE = 1 Cpl. conform cerințelor minime prevăzute în specificația tehnică din atașament.

Număr anunț
DA26693862
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.339,50 RON
Valoare atribuită
3.339,50 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.339,50 RON

din 3.339,50 RON estimat