Atribuită Cumpărare directă

Clorura de sodiu 0,9% sol.perf*10fl*500ml; No-Spa 40mg/2ml sol.inj*25f*2ml; Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml ; Ventolin 100 Inh.CFC free 100mcg/dz*200dz;

Număr anunț
DA26728741
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130,05 RON
Valoare atribuită
1.130,05 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130,05 RON

din 1.130,05 RON estimat