Atribuită Cumpărare directă

Închiriere excavator pe senile cu operator şi combustibil , 22 tone, (inclusiv transportul la locul de executie) pe o durata de 300 de ore Prestarii servicii de executare lucrari de excavare

Număr anunț
DA26727406
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TIHA BÎRGĂULUI R.A. (CUI 39145325)
Furnizor / câștigător
ZADORSIM SRL (CUI 16855943)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat