Atribuită Cumpărare directă

carnati taranesti 15x21.50, toba 6x14.9, cabanos 12x21.7, pastrama 8x25, leber 40x2.8, salam de porc 8x19.50, crenwursti 8x18, kaizer 7x26.3

Număr anunț
DA26707155
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.468,40 RON
Valoare atribuită
1.468,40 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.468,40 RON

din 1.468,40 RON estimat