Atribuită Cumpărare directă

Palnii cu coada scurta Marienfeld, Ø 80 mm, 10 buc/Palnii cu coada scurta Marienfeld 3501100, Ø 100 mm, 10 buc/Cutie depozitare 100 lame, alba, 1 buc/Cutie depozitare 50 lame, alba, 1 buc

Număr anunț
DA26700713
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33790000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,13 RON
Valoare atribuită
554,13 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
01.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,13 RON

din 554,13 RON estimat