Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice Tensiune de intrare (V) 12 V Tensiune iesire (V) 230 V ± 5% Tip unda iesire Unda sinusoidala modificata, 50 Hz Putere de iesire (W) 2500 W Putere de varf (W) 5000 W pentru 0,3-0,5 secunde Intrari (V) Terminatie cu surub Conectori iesire 2 prize Randament nominal 92% Domenii recomandate de utilizare Laptop, Incarcator telefon , Ventilator, Incarcator acumulatori Orice aparat electric cu consumul maxim de 2500W Consum in stand By 0,6-0,7 A Acumulator necesar 210 A Racire Cu ventilator Conectare la bricheta masinii nu Conectare la borne acumulator da Caracteristici Dimensiuni Lxlxh (cm) 32 x 17.5 x 16.0 cm, Greutate 4,5 kg Functii Protectie impotriva descarcarii totale a acumulatorului. Protectie la supratensiune 18v si subtensiune 11v. Protectie la suprasarcina si repornire automata. Protectie la conexiune defectuoasa. Garantie 2 ani persoane fizice, 1 an persoane juridice Continut pachet Invertor 2500w 12v. Cabluri conectare la baterie tip ocheti. Certificat de garantie si conformitate. Manual de utilizare. Model: VOLT IPS 2500/5000/12 Exclusiv la BLU POWER: Transport gratuit, Garanţie 2 Ani Acum la preț redus! Expiră pe 30-Nov-2020 Preţ: -11% 1.506,34 Lei 1.344,46 Lei Fără TVA: 1.129,80 Lei Cant: 1 COMPARĂ Invertor pentru transformarea curentului continuu (DC) în curent alternativ (AC) Beneficiati de priza de 220 V indiferent unde va aflati! MODEL CU 2 PRIZE Invertorul poate fi folosit in masina, in rulota sau in barca sau in casa utilizand panourile fo
- Număr anunț
- DA26722339
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- FEROTECH DISTRIBUTION SRL (CUI 26715785)
- Cod CPV
- 31155000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.129,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.129,80 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.