Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de topografie arheologica constand in: completare lucrari topografie arheologica in sistem Stereo 70, ridicare topografica, modelare digitala in mediul GIS, pt o suprafata de aprox 12500mp, furnizarea unui raport de specialitate detaliat in format electronic si scriptic privind rezultatele obtinute
- Număr anunț
- DA26708742
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- APULUM GEO-GIS SRL (CUI 33889490)
- Cod CPV
- 71351811-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.