Atribuită Cumpărare directă

N-NONANE FOR SYNTHESIS 100 ML cda 2609/29.10.2020-e5

Număr anunț
DA26699719
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24321100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164 RON
Valoare atribuită
164 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164 RON

din 164 RON estimat