Atribuită Cumpărare directă

248E9QHSB/00 Monitor Gaming Curbat LED VA Philips 23.6", Wide,1500R, Full HD, FreeSync, 75 Hz, HDMI, 248E9QHSB , Negru

Număr anunț
DA26719228
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,42 RON
Valoare atribuită
571,42 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,42 RON

din 571,42 RON estimat