Atribuită
Cumpărare directă
Tabla este formată din 2 suprafețe monobloc independente 1+1. Suprafață de lucru este magnetică, de culoare verde, formată din tablă de oțel de 0,25 mm, emailată cu pudră ceramică, prevazuta cu ramă din aluminiu de 20mm, cu nervuri de rigidizare. Spatele este realizat din tablă zincată de 0,3mm. Colțarele sunt din ABS. Structura generala este din profile de aluminiu de 100x120mm Inaltimea profilelor este de 3450mm. Dimensiune finala a tablei cu tot cu structura: Lungime: 3000mm. Inaltime: 3450mm. Tabla este prevăzută cu suport pentru cretă. Sistemul de culisare este realizat pe principiul pârghiilor cu contragreutăţi. Fixarea tablei se face cu colțare metalice și șuruburi conexpand/dibluri. Garantie: 2 ani Tabla este formată din 2 suprafețe monobloc independente 1+1. Fiecare suprafata are dimensiunea 2000x1200mm. Suprafață de lucru este magnetică, de culoare verde, formată din tablă de oțel de 0,25 mm, emailată cu pudră ceramică, prevazuta cu ramă din aluminiu de 20mm, cu nervuri de rigidizare. Spatele este realizat din tablă zincată de 0,3mm. Colțarele sunt din ABS. Structura generala este din profile de aluminiu cu latimea de 117mm. Inaltimea profilelor este de 2650mm. Dimensiune finala a tablei cu tot cu structura: Lungime: 2234mm. Inaltime: 2650mm. Tabla este prevăzută cu suport pentru cretă. Sistemul de culisare este realizat pe principiul pârghiilor cu contragreutăţi. Fixarea tablei se face cu colțare metalice și șuruburi conexpand/dibluri. Garantie 2 ani
- Număr anunț
- DA26712467
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 30195000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.197 RON
- Valoare atribuită
- 13.197 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.