Atribuită
Cumpărare directă
Telefon dialog 4422 IP Office Dark Grey, garantie un an Display graphic 2 linii 7 taste programabile 13 taste cu LED Call List Speaker 2 Porturi Ethernet switch (pentru a partaja o reţea LAN prin cablu/ port cu un PC) Port headset Suporta Multi codec: G.711 PLC, G.729a, G.729ab, G.723.1 Suport QoS Adaptor retea 220V patchcord 5 m
- Număr anunț
- DA26721777
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 50334110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.