Atribuită
Cumpărare directă
DRDP Timişoara in calitate de autoritate contractantă intentionează să achiziționeze (implementare și adaptare) Modulul de Plăți pentru aplicatia informatica eROad, o soluție la cheie, în care toate componentele să fie instalate și configurate pentru a prezenta o platformă unitară integrată în platforma eROad existentă. Documentatie: - schema logica a bazei de date (instructiuni + etc.) - relaționările între fișierele aplicației; - platforma de dezvoltare. Aplicația devine proprietatea intelectuală a CNAIR SA. In cazul acceptarii conditiilor impuse de catre autoritatea contractanta veti transmite pe adresa de e-mail achizitiidirecte@drdptm.ro, caietul de sarcini, semnat si stampilat pe fiecare pagina precum si formularul de propunere financiara conform modelului atasat prezentei.
- Număr anunț
- DA26717445
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- STATUS TREIZECI ŞI DOI SRL (CUI 29381302)
- Cod CPV
- 72232000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.