Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere platforma ridicatoare(PRB) cu sofer si doi electricieni pentru interventii la sistemul de iluminat public stradal in comuna Borcea, judetul Calarasi.

Număr anunț
DA26730446
Autoritate contractantă
COMUNA BORCEA (CUI 3966389)
Furnizor / câștigător
AMIRAS GREEN PROIECT S.R.L. (CUI 40094551)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat