Atribuită Cumpărare directă

Covoras steril pentru preparare citostatice oncologie Suprafata superioara pentru distributie uniforma Strat intermediar foarte absorbant Strat inferior impermeabil Fara scamosare, fara latex, triplu laminat Steril Clasa ISO 4 si EU GMP grad A compatibil Culoare albastra pentru a identifica cu usurinta deversarile

Număr anunț
DA26714347
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat