Atribuită
Cumpărare directă
6984000016855 SURUB R2 4 5*70 BUC 20.00*0.21 6984000017425 SAIBA 5 DIN 440 ZN BUC 25.00*0.15 6984000017203 DIBLU 8 BUC 20.00*0.06 3150260132212 CUTIE DE CHEI 93 TASTE 013221 BUC 1.00*121.85 6984000179185 SACOSA BIO. PERSONALIZATA 40*60 BUC 1.00*1.18 3414970003140 LGR PRIZA SIMPLA CP ALB NILOE 764539 BUC 6.00*8.40 3414970682918 LGR PRIZA UTP RJ45 CAT5 ALB NILOE 764571 BUC 2.00*28.57 3245066650043 LGR RAMA CVADRUPLA ALB NILOE 665004 BUC 2.00*15.97 6984000017395 SAIBA 8 DIN 9021 ZN BUC 250.00*0.21 6984000017388 SAIBA 6 DIN 9021 ZN BUC 200.00*0.13 6984000096161 PIULITA DIN 985 M8 BUC 250.00*0.21 6984000016541 SURUB R2 3 5*16 BUC 35.00*0.04 6984000116890 CANAL CABLU 80*40MM BUC 5.00*12.61 6984000131671 COPIERE CHEIE1 LEI 14.00*4.20 5947551000880 CRETA FORESTIERA BUC 5.00*2.52 6984000017906 SURUB CAP BOMBAT DIN 603 ZN M6*40 BUC 15.00*0.25 6984000180228 SURUB PRINDERE CORPURI ZN D=8 BUC 15.00*1.01 8590804042778 BRELOC LEV 23390 BUC 10.00*0.59 6984000131671 COPIERE CHEIE1 LEI 2.00*4.20
- Număr anunț
- DA26720058
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA (CUI 18004633)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,05 RON
- Valoare atribuită
- 571,05 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.