Atribuită Cumpărare directă

Servicii de adaptare interfata web mentorat pentru site-ul oficial al universitati utcb.ro atat pe deviceuri mobile cat si pe solutii de tip desktop conform oferta depusa la sediul UTCB Serviciile se vor efectua pana la data de 30.11.2020

Număr anunț
DA26697662
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
LIVE DESIGN SRL (CUI 35771474)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat