Atribuită Cumpărare directă

Detector multigaz MultiRAE Lite, baterii alcaline, acumulatorr si incarcator, functie memorare date, pompa de prelevare incorporata, senzor PID, senzor CO, senzor SO2, senzor NO2, senzor formaldehida

Număr anunț
DA26691540
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
38431100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.713,92 RON
Valoare atribuită
12.713,92 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.713,92 RON

din 12.713,92 RON estimat