Atribuită Cumpărare directă

Seringi 50 ml Seringa 50ml injectomat Lock cu ac Linie extensie perfuzie /Tub prelungitor injectomat / tub extensie perfuzie 150cm steril prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48h la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA26730471
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,20 RON
Valoare atribuită
228,20 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,20 RON

din 228,20 RON estimat