Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă RCA şi asigurare facultativă CASCO cf anunt cu ADV 1179795 pentru autovehiculele Dacia Logan - MAI 56231 și Dacia Logan - MAI 56216 din dotarea S.P.C.P. Botoșani și S.P.C.R.P.C.I.V. Botoşani, conform specificațiilor din Caietul de sarcini nr.15032/28.10.2020
- Număr anunț
- DA26720655
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.070,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.070,44 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.