Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de mentenanta si actualizare website, pentru unitatea sanitara. Caietul de sarcini, continand cerintele autoritatii contracte cu privire la prestarea de servicii, este anexat prezentei achizitii.

Număr anunț
DA26698924
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat