Atribuită
Cumpărare directă
Brosura de prezentare a Universitatii in limba engleza / franceza format digital Descriere: Brosura de prezentare a Universitatii in limba engleza/franceza Descriere: - format digital - suport CD - carcasa slim DVD Coperti: - carton DCM lucios 115 g/mp -print color Interior: -support CD - print color Drepturi de Autor; -drepturile de autor apartin USAMV Bucuresti -continutul este pus la dispozitie de USAMVB - numarul de exemplare engleza / franceza va fi comunicat furnizorului de catre beneficiar ulterior comenzii.
- Număr anunț
- DA26693211
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA INVEL MULTIMEDIA SRL (CUI 30839080)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.