Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea unei Cafetiere PHILIPS Daily Collection HD7470/20, 1,2l, 1000W, negru-argintiu

Număr anunț
DA26724446
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,22 RON
Valoare atribuită
214,22 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,22 RON

din 214,22 RON estimat