Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de inclzire cu panouri radiante - la Caminul Cultural central : Birou existent - etaj - 1 buc : 13,44 mc volumul camerei . WC - uri Cam.Cult central : 20,58 mc + 11,09mc - volum total al incaperiilor - 31,67 mc . WC - uri Caminul Cultural din Valea Rece 2X18,24 mc - total 36,48 mc . Camera de administrare a bibliotecii la Cam.Cult.Central - 22,48 mc .
- Număr anunț
- DA26721597
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
- Furnizor / câștigător
- ACTIV INVEST SRL (CUI 14879679)
- Cod CPV
- 39715240-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.317 RON
- Valoare atribuită
- 6.317 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.