Atribuită Cumpărare directă

Denumire produs: 1. Homogeniser, Tissue grinder, VWR®, Potter-Elvehjem, 15 ml, Ø ext.×length: 19×155 mm, Total length: 155 mm - 2 buc 2. Pahar Berzelius forma joasa 600ml- 12 buc 3. Pahar Berzelius forma joasa 250ml - 12 buc 4.Pahar Berzelius forma joasa 400ml- 12 buc. 5. Wash bottle LDPE, de 250 mL 6.Measuring flask, class A, blue graduation, PE stopper, 25ml- 50 buc 7. Measuring flask, class A, blue graduation, PE stopper, 50ml - 30 buc 8. Beaker, tall form, with spout, 50ml- 20 buc Termen livrare : maxim 30 zile Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.

Număr anunț
DA26726485
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193,96 RON
Valoare atribuită
3.193,96 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,96 RON

din 3.193,96 RON estimat