Atribuită
Cumpărare directă
Regulator de Incarcare Putere 10 Amperi • Fabricat pentru sisteme pe 12/24 V,tensiunea de lucru este selectata automat atunci cand este conectata bateria • Detecteaza Automat Tensiunea de Lucru • Incarcare Egalizare Voltaj - 14,6 V • Incarcare Boost Voltaj - 14,4 V • Incarcare Float - 13,6 V • Deconectare Voltaj Scazut - 11,1 V • Reconectare Voltaj Scazut - 12,6 V • Accepta Cabluri de Conexiune 2,5 mm • Greutare 250 G • Dimensiuni 14 x 8.9 cm Instalare: Firele se conecteaza in urmatoarea ordine: 1. Minus Baterie (Este o Baterie Desenata pe Centru) 2. Plus Baterie (Este o Baterie Desenata pe Centru) 3. Minus Panouri Solare (este un Panou Desenat In Partea Stanga) 4. Plus Panouri Solare (este un Panou Desenat In Partea Stanga) 5. Minus Iesire pt Iluminat ( Este un Bec Desenat in Partea Dreapta) 6. Plus Iesire pt Iluminat ( Este un Bec Desenat in Partea Dreapta)
- Număr anunț
- DA26726888
- Autoritate contractantă
- R.A.T. SRL (CUI 2315129)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 31215000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,44 RON
- Valoare atribuită
- 171,44 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.