Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 20 compr SUNWAVE PHARMA SRL prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48h la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA26733483
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293 RON
Valoare atribuită
1.293 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293 RON

din 1.293 RON estimat