Atribuită
Cumpărare directă
Costum pentru uz medical disponibil in diverse culori, compus din bluza anchior cu guler V-Neck + pantalon prevazut cu snur si elastic in talie, compozitie material tip tercot, compozitie 75%BBC si 25% vascoza. 30 bucati astfel: CULOARE BLEU - M- 15 BUC CULOARE BLEUMARIN - M - 15 BUC
- Număr anunț
- DA26727009
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
- Cod CPV
- 39520000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,60 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.