Atribuită Cumpărare directă

1. Ventilatoare răcire carcasă pentru echipamentul cu raze X tip 6040 aTix Detalii: Ventilatoarele sunt pentru echipamentul cu raze X, model 6040 aTix, producător Smiths Heimann. Ventilatoarele trebuie să fie noi, originale de la producătorul echipamentului. Livrarea se va face în termen de maxim 6 săptămâni de la atribuirea comenzii. - 20 buc 2. **Ventilatoare răcire generator pentru echipamentul cu raze X tip 6040 aTix Detalii: Ventilatoarele sunt pentru echipamentul cu raze X, model 6040 aTix, producător Smiths Heimann. Ventilatoarele trebuie să fie noi, originale de la producătorul echipamentului. Livrarea se va face în termen de maxim 6 săptămâni de la atribuirea comenzii. - 20 buc 3.**Buton de emergență tip ciupercă pentru sistemul HBS Detalii: Butoane de urgență pentru sistemul integrat de benzi transportoare din cadrul HBS (hold baggage screening). Livrarea se va face în termen de maxim 3 săptămâni de la atribuirea comenzii - 30 buc .

Număr anunț
DA26722583
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.594,63 RON
Valoare atribuită
28.594,63 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.594,63 RON

din 28.594,63 RON estimat