Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Sonde Blakemore silicon Dimensiuni: CH 15, CH, 18, CH 21 Pachetizare: 1 bucata/cutie

Număr anunț
DA26735019
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare atribuită
1.040 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040 RON

din 1.040 RON estimat