Atribuită Cumpărare directă

Conform documentației de atribuire(caiet de sarcini) atașată

Număr anunț
DA26672736
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.916 RON
Valoare atribuită
3.916 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.916 RON

din 3.916 RON estimat