Atribuită Cumpărare directă

becuri si covoare dezinsectie

Număr anunț
DA26685293
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI 2649285)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,34 RON
Valoare atribuită
208,34 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,34 RON

din 208,34 RON estimat