Atribuită Cumpărare directă

ARO OUA M ARO,PULPA PORC DEZOSATA,PULPE PUI F PIELE CCA 3KG,PULPE DUP DZ F PIELE CG SPOT,FICAT PUI TAVA TRANSAVIA,STRUGURI ALBI,MERE GOLDEN,LAMAI,PERE CONFERENCE,LEUSTEAN,PATRUNJEL,MORCOVI,ARDEI BIANCA,CARTOFI ALBI 60,SULTAN PASTA TOMATE,ALEX STAR ROSII CUBURI,BANEASA SPAGHETI,FL SCORTISOARA MACINATATEDI BISCUITI

Număr anunț
DA26660728
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.915,52 RON
Valoare atribuită
1.915,52 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.915,52 RON

din 1.915,52 RON estimat