Atribuită
Cumpărare directă
MIACPCPS_Main; Layers: 2; Board size: 110.9 mm x 160 mm = 1.7744 sq.dm; Material: FR-4, 1.5 mm; Copper: 18 mk; Soldermask: Both sides, Dark Green ; Silkscreen: None; Final finish: HAL Lead; New artwork; Holes ≤ 0.55mm; Min track space < 8mils; El. test; Mech. processing: Routing - single pieces;
- Număr anunț
- DA26708360
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.