Atribuită
Cumpărare directă
Masuratori topo-ingineresti, in vederea realizarii studiului hidrologic in zona Trupului A16 - Vladimirescu, jud. Arad. Măsurătorile topografice pentru această lucrare vor fi executate de o persoană autorizată OCPI, împreună cu un asistent angajat al firmei, echipamentul topografic folosit este compus din: Sistemul Hibrid Topcon, compus din statie totala robotizata GT-503 si receptor GNSS Hiper HR, drona DJI Phantom 4 Pro + soft 3Dsurvey, barca (caiac), GPS Garmin cu Sonar (GPS maritim Garmin 188C, antena GPS externa si sonar). Masuratori topo ingineresti pentru realizarea curbelor de nivel si ridicarea detaliilor - realizarea unui grid de puncte la 10m, cu indesire de puncte in zona lucrarilor speciale(taluzuri, rigole, luciu apa, drumuri, canale, stalpi, constructii, etc), in interiorul limitelor Trupului A16. Masuratori topo ingineresti si de batimetrie pentru realizarea profilelor necesare pentru studiul de inundabilitate. Masuratori topo ingineresti si de batimetrie pentru cursul raului Mures, corespunzator Trupului A16 (taluz, curs apa, adancime apa). Intocmire planuri si sectiuni pentru calcule hidrologice.
- Număr anunț
- DA26681239
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- TOPO TRB SOLUTIONS SRL (CUI 28500677)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.100 RON
- Valoare atribuită
- 40.100 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.