Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachetul de materiale si produse solicitat, necesar pentru amenajarea spatiilor vrzi pe rza orasului Voluntari.

Număr anunț
DA26679161
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
Cod CPV
39812400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.873 RON
Valoare atribuită
6.873 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.873 RON

din 6.873 RON estimat