Atribuită
Cumpărare directă
00010 32C20600 !ELEMENT CALORIFER DIN ALUMINIU, VISION, 600x100mm, 161.2W ELE 320 29,33 9.385,60 1.783,26 00030 40090403 ROBINET CALORIFER TERMOSTATABIL TUR DREPT, BIANCHI, 1/2" FI-FE buc 33 43,61 1.439,13 273,43 00040 42200000 +CAP TERMOSTATIC PT ROBINETI TERMOSTATABILI 0-28GRADE buc 33 74,37 2.454,21 466,3 00050 40140408 #ROBINET CALORIFER RETUR DREPT, BIANCHI, 1/2" FI-FE buc 33 19,75 651,75
- Număr anunț
- DA26693166
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.930,68 RON
- Valoare atribuită
- 13.930,68 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.