Atribuită Cumpărare directă

BAUMGAERTEL fallboard clamp exclusive edit - incuietoare pian Yamaha

Număr anunț
DA26659736
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,21 RON
Valoare atribuită
425,21 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,21 RON

din 425,21 RON estimat