Atribuită Cumpărare directă

Switch D-link 28-Port Gigabit 10/100/1000 (24 porturi de baza + 2 SFP+2SFP+) , rackabil,cu management , fibra optica, port consola RJ-45, include 2 module SBN-MC01-550D, SFP MM 1,25G, 850nm, 550m , include 1 modul Net switch module mini GBIC/1000B-LX DEM-310GT D-link - 2 buc.

Număr anunț
DA26667346
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.876 RON
Valoare atribuită
4.876 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.876 RON

din 4.876 RON estimat