Atribuită Cumpărare directă

8 seturi de analize fizico-chimice si 8 seturi analize bacteriologice apa minerala sursa 171 lei/set analize fizico-chimice, 251 lei/set analize bacteriologice Total (171+251)*8=3376 lei

Număr anunț
DA26667160
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.376 RON
Valoare atribuită
3.376 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.376 RON

din 3.376 RON estimat