Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 FLUID CORECTOR FOLIE PROTECTIE DOSAR CARTON INCOPCIAT DOSAR PVC FISA MAGAZIE PERFORATOR CALCULATOR BIROU MINA CREION ROTRING PIX CU GEL HERLITZ AGENDA BASIC CALENDAR BANDA ADEZIVA MAPA PLASTIC REZERVA PIX PILOT BON DE CONSUM NIR ORDIN DE DEPLASARE REGISTRU DE INTRARE IESIRE PIONEZE PLIC C6 SILICONIC NOTES AUTOADEZIV

Număr anunț
DA26669534
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI" MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843000)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,29 RON
Valoare atribuită
535,29 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,29 RON

din 535,29 RON estimat