Atribuită Cumpărare directă

Ghete baschet profesionale, realizate in partea superioara din plasa pentru a permite respirabilitatea suprafața interioară este tratată cu tehnologie care previne apariția și răspândirea bacteriilor, stabilizatori integrați pe laterale și pe călcâi pentru limitarea riscul de răsucire a gleznei, elemente anti-abrazive pentru durabilitate si rezistenta in timp; Marimi: 2 perechi 39, 6 perechi 40, 1 pereche 41, 1 pereche 41 ½, 2 perechi 42, 2 pereche 42 ½, 1 pereche 43, 1 pereche 46

Număr anunț
DA26667886
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
18820000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.322,72 RON
Valoare atribuită
8.322,72 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.322,72 RON

din 8.322,72 RON estimat