Atribuită
Cumpărare directă
măsurare presiuni, demontat valve, reglare presiuni, demontat pompa utilaj, rectificari plane, bucsare, rectificare dantura pompa, inlocuit etansari, montare pompa testare, montare conecsiuni, contactori electronici. - conform deviz nr. 88 din 20.10.2020
- Număr anunț
- DA26659500
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
- Furnizor / câștigător
- CILINDRIC HIDRAULIC SYSTEM SRL (CUI 36771650)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.