Atribuită Cumpărare directă

Cartus - Toner COMPATIBIL HP CF-411X , CF412X , CF 413X , Capacitate de printare 5000 Pag. Se foloseste la echipamentul HP Color LaserJet Pro M377 dw

Număr anunț
DA26676888
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,79 RON
Valoare atribuită
329,79 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,79 RON

din 329,79 RON estimat