Atribuită Cumpărare directă

achizitie furnituri de birou pt administratia publica din Comuna Zemes, judet Bacau. Cheltuielile de transport sunt incluse in pret.

Număr anunț
DA26667328
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,52 RON
Valoare atribuită
472,52 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,52 RON

din 472,52 RON estimat