Atribuită Cumpărare directă

SERINGA 5 ml, cu ac, ,de unica folosinta, 3 componente: corp, piston si ac, numar de lot specificat, data sterilizarii si data expirarii mentionate,piston prevazut cu garnitura de cauciuc,ambalata in blister individual, sterila, marcaj CE NECESAR UPU

Număr anunț
DA26661648
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,60 RON
Valoare atribuită
849,60 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,60 RON

din 849,60 RON estimat