Atribuită Cumpărare directă

Camera video portabila conf. anunt ADV11785571/23.10.2020 Factura va fi emisa in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra, insotita de certificatul de conformitate. Marfa va fi livrata de catre ofertant fara a percepe taxe suplimentare pentru transport

Număr anunț
DA26665828
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651600-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
929 RON
Valoare atribuită
929 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

929 RON

din 929 RON estimat