Atribuită Cumpărare directă

Set complet de oxiterapie ultraperformant, compus din debitmetru Medimeter 1-16l/min si vas umidificator Medicollect, producator Gas Control Equipments Group Produs conform celor mai inalte standarde medicale. Garantie : 2 an

Număr anunț
DA26676180
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ROAMBRA COMPANY SRL (CUI 12493930)
Cod CPV
42996600-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat