Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN 15946:2012 Conservarea bunurilor culturale. Principii de ambalare pentru transport Limba romana - 1 bucata - 97,33 lei fara TVA 2. SR EN 16095:2013 Conservarea bunurilor culturale. Înregistrarea stării patrimoniului cultural mobil Limba romana - 1 bucata - 80,67 lei fara TVA 3. SR EN 16648:2016 Conservarea bunurilor culturale. Metode de transport Limba engleza - 1 bucata - 88,24 lei fara TVA 4. SR EN 17036:2018 Conservarea patrimoniului cultural. Îmbătrânirea artificială prin radiaţie solară simulată a suprafeţei materialelor anorganice poroase tratate sau netratate Limba engleza - 1 bucata - 71,58 lei fara TVA 5. SR CEN/TS 16163:2020 "Conservarea patrimoniului cultural. Linii directoare şi proceduri referitoare la alegerea unui iluminat adecvat pentru expoziţiile amenajate în interior" Limba engleza - 1 bucata - 106,42 lei fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 51/16.06.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 16 noiembrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA26670311
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444,24 RON
- Valoare atribuită
- 444,24 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.