Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de consultanță sunt structurate în următoarele categorii principale:A.ELABORARE CERERE DE FINANȚARE, constând în:-Elaborarea tuturor capitolelor aferente cererii de finanțare;-Elaborarea tuturor anexelor și documentelor care trebuie să însoțească Cererea de finanțare, solicitate în Ghidul solicitantului; - Depunerea cererii prin aplicaţia electronică MySMIS2014 sau asistarea Beneficiarului Municipiul Târgoviște în vederea depunerii, după caz;-Asistarea Beneficiarului Municipiul Târgoviște în vederea formularii răspunsurilor la eventualele solicitari de clarificari;-Revizuirea documentatiilor si continutului cererii de finantare, până la semnarea contractului de finantare.B. ASISTENȚĂ TEHNICĂ PENTRU DERULAREA ACHIZIȚIEI, constând în:- Stabilirea specificațiilor tehnice ale echipamentelor și dispozitivelor care se vor achziționa, inclusiv redactarea Caietului de sarcini;-Formularea răspunsurilor la eventualele solicitări de clarificări, privind aspectele tehnice, aferente procedurii de achiziţie publică;- Formularea punctelor de vedere la eventualele contestaţii depuse în cadrul procedurii de achiziţie cu privire la aspectele tehnice;- Evaluarea ofertelor depuse în cadrul procedurii de achiziţie publică din punct de vedere tehnic;-Întocmirea solicitărilor de clarificări privind aspecte tehnice ce se impun a fi adresate de autoritatea contractantă participanţilor la procedura de achiziție publică. Proiectul se depune in cadrul POC , Axa prioritara 2, Actiunea 2.3.3.
- Număr anunț
- DA26676255
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.