Atribuită
Cumpărare directă
Unitate emitenta Sodexo Pass Romania este autorizata de catre Ministerul Finantelor Publice pentru emiterea si gestionarea tichetelor sociale pentru gradinita. Autorizatie COD RO 008 TG 00013 din 12.03.2020, valabila pana la data de 04.04.2022. Tichetele sociale pentru gradinita Social Pass se acorda conform Legii nr. 248/2015 privind stimularea participarii în învatamântul prescolar a copiilor provenind din familii defavorizare si a HG nr. 15/2016 privind normele de aplicare a legii 248/2015. Stimulentul acordat prin intermediul unui tichet social pentru gradinita în valoare de 50 de lei lunar/copil. Tichetele sociale pentru gradinita pot fi utilizate exclusiv pentru achizitionarea de produse alimentare si de igiena, imbracaminte si/sau rechizite. Pachetul de servicii cuprinde: • transportul gratuit al tichetelor si livrarea lor la adresa beneficiarului printr-o firma specializata de transport valori • asigurarea tichetelor pe durata transportului • acordarea de asistenta • asigurarea calitatii serviciilor prin certificarea calitatii ISO 9001:2000 • imprimarea unui mesaj pe tichete • imprimarea unui logo pe tichete Tichete sociale pentru gradinita - 24 buc. tichete. Valoarea nominala 50 lei/tichet.
- Număr anunț
- DA26672548
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.